9 черв. 2020

Тиждень безпеки дитини!

В садочку " Зернятко" з 9 по 12 червная пройшов " Тиждень безпеки дитини", де діти дізнались багато нової та корисної інформації.
7 черв. 2020

Свято Трійці в ЗДО "Зернятко"

Зелені свята наступають, Дівчата м`яту вже збирають, Берізки – наче наречені, І липоньки вже теж зелені, Квітчаймо, друзі, всі оселі, Зробімо ці свята веселі!
11 бер. 2020

Тарасові хвилинки в дитячому садку "Зернятко"

Малята в садочку "Зернятко" не забувають про великого поета і творця Тараса Григоровича Шевченка!
17 лют. 2020

День спонтанного прояву доброти

Доброта — це співчуття, щирість і щедрість людської душі і велика любов.
15 лют. 2020

"Тиждень безпеки життєдіяльності" "Бережімо себе, діти"

В дитячому садочку "Зернятко" з 10.02. по 14.02.2020 р. пройшов "Тиждень безпеки життєдіяльності"
7 січ. 2020