3 бер. 2023

Не ображайте тварин!
1 бер. 2023

ІІ Міжнародне заняття доброти

Заклад дошкільної освіти долучився до проведення заняття доброти
27 жовт. 2022

ІІ Всеукраїнський Творчий конкурс "До дня Всеукраїнського Козацтва"

Вітаємо переможців
3 вер. 2022

День народження садочка

Сьогодні наш дитячий садок "Зернятко", святкує свій ювілейний День народження
21 лют. 2022

День рідної мови

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово, У барвінки зодягайся, моє щире слово.
16 лют. 2022

День Єднання

Сьогодні в Україні вперше відзначають День Єднання. Цей день є символом об'єднання України. Адже тільки в єдності ми можемо досягти національної мети - вільної, демократичної, незалежної України.
15 лют. 2022

Стрітення

З давніх-давен день Стрітення вважався днем першої зустрічі зими з весною. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи. Нехай це свято подарує Вам прекрасний настрій, а удача й успіх завжди супроводжують Вас.
14 лют. 2022

З днем святого Валентина!

До дня Святого Валентина, наші дітки підготувати тематичні подаруночки для своїх родин, разом з вихователями дітки, малювали, вирізали, клеїли, ліпили, створювали колективні роботи якими привітали своїх рідних
22 січ. 2022

День Соборності України

В дитячому садочку «Зернятко» до дня Соборності України пройшов тиждень «З Україною в серці».
14 січ. 2022

Свято Василя

Друзі, прийміть наші щирі вітання, з народним святом Василя